Poradnie specjalistyczne

 • Cennik usług


 • E-rejestracja

  Poradnia rehabilitacji medycznej

  Rehabilitacja Białystok

  Białystok rehabilitacja medyczna

  Rehabilitacja medyczna to kompleksowe i zespołowe działanie, które ma na celu przywrócenie osobie pełnej lub maksymalnie możliwej sprawności fizycznej. Pod pojęciem rehabilitacji rozumie się proces leczenia, który służy przyspieszeniu naturalnej regeneracji ciała oraz zmniejszeniu fizycznych i psychicznych skutków choroby.

  Dział Rehabilitacji i fizjoterapii w Białymstoku

  Nasz dział uchodzi za jeden z najlepszych w Białymstoku. Prowadzimy usprawnianie w schorzeniach neurologicznych, ortopedycznych, reumatologicznych. Dokładamy wszelkich starań aby pacjent w naszym gabinecie wracał do zdrowia w spokojnej i przyjaznej atmosferze, a nasze działania były kompleksowe i skuteczne. W dziale rehabilitacji w Białymstoku pracuje wykwalifikowana kadra pracowników posiadająca duże doświadczenie w fizjoterapii i rehabilitacji oraz ukończone kursy specjalistyczne, dzięki którym może świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

  Uwaga! Konsultacja neurologa (dr Marek Arciuch) lub specjalisty rehabilitacji medycznej (dr Anna Brykalska-Naruszewicz) w cenie zabiegu.

   

  Zapraszamy na nowe zabiegi

  Terapia falami uderzeniowymi z zastosowaniem nowoczesnego i skutecznego aparatu do zwalczania przewlekłego bólu związanego ze schorzeniami układu mięśniowo-szkieletowego. Fale uderzeniowe są akustycznymi falami przenoszącymi energię w bolące miejsca. Dzięki dostarczanej energii następują procesy leczenia i regeneracji tkanek miękkich.

  Zalety terapii falami uderzeniowymi:

  • szybka ulga w bólu
  • przywracanie sprawności ruchowej
  • nieinwazyjna metoda
  • krótki czas terapii – tylko 3-5zabiegów
  • brak efektów ubocznych

  Terapia falami uderzeniowymi – 70zł
  Elektrostymulacja podniebienia u dzieci – 35zł

  Rehabilitacja Białystok prywatnie – umów wizytę!

  Więcej informacji pod numerem telefonu: 536 357 301 lub 85 654 54 54 wewn.  213 lub na stronie rejestracji

  Poradnia rehabilitacyjna Białystok Lege Artis

  Rehabilitacja Białystok, masaż, masaz, masaze, porady rehabilitacyjne, fizjoterapia, rehabilitacja białystok, bialystok, www bialystok. Rehabilitacja medyczna to kompleksowe i zespołowe działanie, które ma na celu przywrócenie osobie pełnej lub maksymalnie możliwej sprawności fizycznej. Pod pojęciem rehabilitacji rozumie się proces leczenia, który służy przyspieszeniu naturalnej regeneracji ciała oraz zmniejszeniu fizycznych i psychicznych skutków choroby.Dział Rehabilitacja jeden z najlepszych w mieście Białystok. Prowadzimy usprawnianie w schorzeniach neurologicznych, ortopedycznych, reumatologicznych. Dokładamy wszelkich starań aby pacjent w naszym gabinecie wracał do zdrowia w spokojnej i przyjaznej atmosferze, a nasze działania były kompleksowe i skuteczne. W dziale rehabilitacji pracuje wykwalifikowana kadra pracowników posiadająca duże doświadczenie w fizjoterapii i rehabilitacji oraz ukończone kursy specjalistyczne, dzięki którym może świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Rehabilitacja Białystok, porady rehabilitacyjne, fizjoterapia, Rehabilitacja Białystok. Rehabilitacja medyczna to kompleksowe i zespołowe działanie, które ma na celu przywrócenie osobie pełnej lub maksymalnie możliwej sprawności fizycznej. Pod pojęciem rehabilitacji rozumie się proces leczenia, który służy przyspieszeniu naturalnej regeneracji ciała oraz zmniejszeniu fizycznych i psychicznych skutków choroby. Rehabilitacja Białystok. Lege Artis Białystok. Marek Arciuch.

  Pracownicy